ایندزیت | indesit

ایندزیت | indesit | تعمیر من

شرکت ایندزیت در سال 1975 با نام صنایع مرلونی در شهر فابریانو ایتالیا و توسط شخصی بنام ویتوریو مرلونی تاسیس شد. در طول 3 دهه گذشته با کسب موفقیت در صنایع و تولیدات خود، با گسترش حوزه فعالیت، سیر تکاملی خود را با موفقیت پیموده و با رشدی قابل توجه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی دنیا به شمار می‌آید.در طول این سال‌ها، میلیون‌ها خانواده در سراسر جهان محصولات ایندزیت را استفاده نموده اند، که برخی مجذوب نوآوری و طرح‌های متنوع در آن شده و برخی دیگر کیفیت بالای آن‌را ملاک قرار داده اند.شرکت لوازم خانگی ایندزیت محصولات و لوازم خود را تحت عنوان برندهای  اصلی ایندزیت ، هات پوینت ، آریستون و شولتز به بازار عرضه کرده است. ایندزیت در سال 2011 فروشی معادل 2/8 میلیارد دلار داشته است. این شرکت دارای 16 کارخانه تولید لوازم خانگی است، که 8 کارخانه آن در ایتالیا قرار دارند و 8 کارخانه دیگر ایندزیت نیز در 3 کشور لهستان، بریتانیا، روسیه مستقر می باشد. که تولید کننده محصولات لباسشویی ،خشک کن،ظرفشویی،یخچال فریزر،فر ،اجاق گازهای صفحه ای ، ماکرو ،اجاق و هود می باشد.

برند ایندزیت

برند آریستون یکی از زیر مجموعه های شرکت ایندزیت است. نام تجاری آریستون در سال 1958 خلق شد و به سومین پسر آریستد مرلونی (صاحب شرکت ایندزیت) به نام ویتوریو مرلونی اختصاص یافت .این شرکت در سال 2000 مالکیت  شرکت Stinol  در روسیه را بدست آورد و همچنین در سال 2001 شرکت GDA و برندHOTPOINT در انگلستان را صاحب شد . در سال 2004  دو کارخانه جدید یکی در روسیه و دیگری در لهستان افتتاح گردید .

بخوانید  یخچال فروزان

در سال 2007 ایندزیت نام تجاری گروه جدیدی بنام هات پوینت آریستون (Hotpoint-Ariston) را ارائه کرد که در سال 2010 آندریا مرلونی به مقام ریاست شرکت منصوب شد و پـدرش ویتوریو مرلونی پس از 35 سـال موفقیت در مقـام رئیـس افتـخاری باقی ماند. همچنین در سال 2012 کارخانه جدیدی در کشور لهستان افتتاح گردید.

کمپانی ایندزیت بدون هیچ بحثی در بیشتر بازارها مانند ایتالیا، انگلستان و روسیه پیشرو است و رشدی قابل توجه بعنوان بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی دنیا به شمار می‌آید

نمایندگی تعمیرات ماکروفر|تعمیرات انواع لوازم خانگی

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش|تعمیرات لوازم خانگی

خرابی ماشین لباسشویی ال جی|تعمیر انواع لوازم خانگی

ارورهای ماشین لباس شویی ال جی

تعمیر من | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران با شش ماه ضمانت تعمیرات و استفاده از متخصصین مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری

نمایندگی غرب تهران :02144584197

نمایندگی مرکزی :02136841197

ایمیل :info@tamirman.com

درخواست آنلاین سرویسکار و تعمیرکار

 

.

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز 0

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار