کنوود | Kenwood

کنوود جایگاه قابل قبولی در کنار برندهای معتبری همچون جنرال و سامسونگ در بازار دارد و در سطح جهانی به عنوان یکی از رهبران بازار در صنعت لوازم خانگی شناخته شده. البته به صورت محدود. کنوود راه حل های خلاقانه ای برای مشتریان در زمینه لوازم خانگی خانه و آشپزخانه ایجاد کرده. ، از آغاز کار بر تحویل محصولات با کیفیت بالا و با طراحی های خلاقانه تمرکز کرده که در آن جنبه های مهندسی و طراحی برجسته است از جمله ماشین لباسشویی، یخچال، فریزر و لوازم آشپزخانه منحصر به فرد نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار.

امروزه، ما در این شرایط نوآوری و فن آوری محصولات را گسترش میدهیم زیرا هدف نهایی ما این است که مصرف کنندگان ما یک زندگی سالم با وسایل دوستدار محیط زیست داشته باشند. و بهترین سرویس تعمیرات تخصصی در سطح تهران را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

تعمیر من | تعمیرات تخصصی لوازم منزل

پیشرفت دوره ای کنوود در سالهای گذشته

۱۹۷۴: در این سال “کنث وود” یک شرکت تاسیس کرد، شرکت کنوود در گاراژی در جنوب لندن شروع به کار کرد. از آن زمان، تمام طراحی محصول و مرکز عملیات در انگلستان واقع شده. اولین محصول کنوود که ارائه شد محصولی به نام A100 بود، یک توستر با توانایی هوشمند بیرون انداختن نان تست.

۱۹۵۰: او یک “سرآشپز کنوود” اختراع کرد. این اختراع درواقع یک دستیار آشپز بود که با سیستمی غیرمعمول تجهیز شده بود: سه خروجی، که هرکدوم سرعت قدرتی متفاوتی داشتند، و قابلیت تهیه بی نهایت رسپی خوشمزه در زمان خیلی کم داشتند! کنوود خیلی زود توانست به یک متخصص تهیه غذا تبدیل شود.

بخوانید  ایندزیت | indesit

۱۹۶۲: کنوود به هاوانت در نزدیکی پورتسموث انگلستان رفت، تا امکانات بیشتری برای تولید تجهیزات آشپزخانه داشته باشد، سرآشپز کنوود حالا به موفقیت های جهانی رسیده است.

۱۹۸۹: در یک کارخانه در چین سرمایه گذاری کرد (تریکوم).

۱۹۹۳: گروه کنوود با خریدن Waymaster  در سال بعد توسعه و گسترش پیدا کرد، Waymaster  یک کارخانه ایتالیایی محصولات تولید کننده بخار بود.

۱۹۹۷: الان شرکت بیش از ۸۰ توزیع کننده بین المللی داره. متاسفانه آقای کنث وود در سن ۸۱ سالگی درگذشت.

۲۰۰۱: کنوود جزئی از گروه دلونگی شد که در حال تقویت تولیدات، سرمایه گذاری برای محصولات جدید و حتی بیشتر سرمایه گذاری درتجارت بین الملل بود.

۲۰۰۹: کنوود ماشین سرآشپز را اختراع کرد. اولین ماشین آشپزی با یک المنت گرماساز القایی که داخل دستگاه کار شده بود، و همزمان کار مخلوط کردن و پخت رو انجام می داد.

۲۰۱۴: کنوود مفهوم Chef (سرآشپز) را با روشی جدید در ارتباط با مشتریان بکار می گیرد. که بیشتر با احساس آنها سروکار دارد ، این که یک دستگاه آشپزخانه چه کمکی می تواند بکند. همانطور که در اصول برند بیان شده، Kenwood می خواهد به عنوان رهبر بازار جهانی در آماده سازی غذا شناخته شود.

ماموریت ما این است که، محبوب ترین و تحسین شده ترین برند در تجهیزات آماده سازی غذا.

کنوود قبلا موقعیتی برای تحسین شدن توسط بسیاری را داشته؛ که منجر به راهیابی در سطح جهانی و هم در سطح منطقه ای و در بسیاری از دسته بندی های لوازم خانگی کوچک شده.

در صورت بروز هر گونه مشکلات در سیستم های کنوود با متخصصان تعمیر من تماس بگیرید.

بخوانید  یخچال قندیل

 

تعمیر من | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران با شش ماه ضمانت تعمیرات و استفاده از متخصصین مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری

نمایندگی غرب تهران :02144584197

نمایندگی مرکزی :02136841197

ایمیل :info@tamirman.com

درخواست آنلاین سرویسکار و تعمیرکار

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز 0

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار