تعمیرات تخصصی مادربرد یا برد اصلی تمام برندهای یخچال های ساید بای ساید

تعمیر من نیاز کاربران یخچال های ساید بای ساید را شناسایی کرده و مشکلات متعددی که کاربران با آنها مواجه می شوند را بررسی و بهترین راه کار برای تعمیر یا تعویض قطعات معیوب را انجام خواهد داد.

تعمیر مادربرد یخچال

یکی از مشکلات اساسی در میان کاربران یخچال های ساید در تمام برند ها خرابی برد اصلی یا اصطلاحاً مادر برد یخچال می باشد که برای بهبود عملکرد و یا کلا راه اندازی مجدد دستگاه نیاز به تعویض یا تعمیر برد اصلی می باشد.

تعویض برد اصلی بسیار هزینه بر خواهد بود و معمولا زمانی انجام میشود که دیگر راهی برای تعمیر یا اصلاح برد وجود نداشته باشد به همین دلیل با بکار گیری نیروهای متخصص الکترونیک در این زمینه در مجموعه تعمیر من بسیاری از خرابی های برد ها تعمیر می شود و کاربران هزینه بسیار پایینتری متحمل می شوند و مهمتر از همه استفاده مجدد از برد اورجینال دستگاه در اولویت تعمیر من است.

در قسمت ارور های تعمیر من می توانید ارور های مربوطه را بررسی نمایید و یا در صورت نیاز به مشاوره برای اطمینان از مشکل دستگاه می توانید با شماره های نمایندگی غرب تهران :02144584197 و نمایندگی مرکزی :02136841197 تماس بگیرید و مشاوران و متخصصان ما شما را راهنمایی نمایند.

برای تعمیر یا تعویض قطعات حساسی مانند برد اصلی تمام دستگاه های لوازم خانگی می بایست حتماً از متخصصین امر کمک بگبربد و مشکلات دستگاه خود را اساسی حل نمایید. تعمیر من برای این کار تیم ویژه ای را در نظر گرفته است که با کمترین هزینه مشکلات شهروندان عزیز تهرانی را به سرعت رسیدگی و حل نماید از ویژگیهای استفاده از متخصصین تعمیر من در تعمیرات تخصصی برد اصلی یا مادربرد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

بخوانید  تعمیر موتور یا کمپرسور یخچال

1- هزینه بسیار پایین

2-گارانتی تعمیرات تخصصی مادر برد یا برد اصلی به مدت شش ماه

3- استفاده از چیپ ها و قطعات اورجینال

4-استفاده از متخصصین دوره دیده و مجرب


تعمیر من | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران با شش ماه ضمانت تعمیرات و استفاده از متخصصین مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری

نمایندگی غرب تهران :02144584197

نمایندگی مرکزی :02136841197

ایمیل :info@tamirman.com

درخواست آنلاین سرویسکار و تعمیرکار

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز 0

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار