جنرال | General

پیشینۀ برند جنرال الکتریک در صنعت لوازم خانگی

تعمیر من | تعمیرات تخصصی لوازم منزل

در بین برندهای مطرح در تولیدات مختلف خانگی، صنعتی، نظامی و پزشکی در سراسر جهان، همواره نام برند جنرال الکتریک نیز به چشم می خورد. جنرال الکتریک (GENERAL ELECTRIC) یا به طور ساده تر GE، هلدینگ بین المللی است که در سال 1892 با سرمایه گذاری بر روی لامپ های الکتریکی تازه اختراع شدۀ ادیسون در آمریکا تأسیس شد. در مورد اعتبار و ریشۀ علمی و صنعتی این شرکت، به ذکر این نکته اکتفا می کنیم که جنرال الکتریک توسط ادیسون تأسیس شد و دانشمندانی از جمله لانگ مویر و ایوار یور، که از برندگان جایزۀ نوبل بوده اند، از کارکنان آن به شمار می رفته اند.

Appliance Park، قلب تولید لوازم خانگی جنرال الکتریکو یکی از بزرگ ترین شهرک های صنعتی جهان است

سرمایۀ اولیۀ پارک لوازم خانگی جنرال الکتریک بالغ بر 200 میلیون دلار بود که طی یک دهه و با تخصیص سرمایه ای به ارزش 1/1 میلیارد دلار راه اندازی شد. مساحت کنونی این کارخانه حدود هزار هکتار با اشتغال زایی بیش از 6500 نفر می باشد. جنرال الکتریک در طراحی، ساخت و بهره برداری از روبات های کارگر نیز در زمرۀ سازمان های پیشرو در جهان بوده است. این شرکت در سال 1982، دارای دویست روبات بود که بسیاری از آنها در بخش لوازم خانگی فعالیت می کردند. جنرال الکتریک در طراحی و تولید ماشین های ظرف شویی، اجاق گازهای هوشمند، اجاق های مایکروفر، کولرهای گازی کم مصرف، ماشین لباس شویی هوشمند و بسیاری از لوازم خانگی کم مصرف و هوشمند، در مرز فناوری جهانی قرار دارد و بسیاری از تولید کنندگان بنام این محصولات، همواره در تعقیب جدیدترین دستاوردهای جنرال الکتریک در لوازم خانگی هستند.

بخوانید  یخچال جنرال

در سال های 2010 تا 2014 و پس از مذاکرات طولانی بین جنرال الکتریک با دو کمپانی سامسونگ و اِل جی، در نهایت بخش تولیدات لوازم خانگی این برند در ششم ژوئن سال 2016 به قیمت 6/5 میلیارد دلار به شرکت هایر، تولید کنندۀ چینی لوازم خانگی واگذار شد و بدین ترتیب شرکت هایر حق استفاده از برند جنرال الکتریک به مدت چهل سال (یعنی تا ژوئن 2056) را به دست آورد. هدف از این واگذاری، کسب پشتوانۀ مالی و تمرکز بیشتر بر حوزه های جدید فناوری اعلام شده است.

در فلسفۀ جنرال الکتریک، کسب و کار و مبارزه برای افزایش سهم بازار در کنار حفظ رضایت و وفاداری مشتری، واقعی ترین واقعیت قرن بیست و یکم است. امروزه هر چند جنرال الکتریک به حوزۀ انرژی های نوپدید از جمله انرژی های تجدید پذیر، تصفیۀ آب، لوکوموتیوهای هیبریدی، توربین های گازی و وسایل کم مصرف نیز ورود داشته، ولی اعتقاد دارد که ریشۀ اصلی رضایت و استقبال از برند GE را باید در آشپزخانه های مردم جستجو کرد.

امروزه جنرال الکتریک شرکتی با مقیاس جهانی است که پیشتاز نوآوری و کیفیت در لوازم خانگی به شمار می رود.

محصولات جنرال الکتریک به دلیل کیفیت مطلوبی که در طراحی و ساخت دارند، کمتر نیاز به تعمیر پیدا می کنند؛ و از این حیث، سرمایه گذاری در زمینۀ خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک می تواند توأم با آرامش خاطر برای خانواده های ایرانی باشد.

تعمیر من | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران با شش ماه ضمانت تعمیرات و استفاده از متخصصین مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری

بخوانید  نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش|تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی غرب تهران :02144584197

نمایندگی مرکزی :02136841197

ایمیل :info@tamirman.com

درخواست آنلاین سرویسکار و تعمیرکار

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز 0

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار