سامسونگ | Samsung

شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیانگ چول در شهر دائگو، کره جنوبی تاسیس شد. در ابتدا، سامسونگ به عنوان یک شرکت تجاری کوچک شروع به کار کرد و در زمینه تولید محصولات چوبی و زغال سنگ فعالیت می‌کرد.

تعمیرات تخصصی تعمیر من نمایندگی تعمیرات

در دهه ۱۹۶۰، سامسونگ به صورت پرورش دهنده محصولات الکترونیکی و الکترومکانیکی وارد بازار شد. در این دهه، شرکت سامسونگ با تولید تلویزیون‌های رنگی و ماشین‌های لباسشویی به بازار جهانی وارد شد.

در دهه ۱۹۷۰، سامسونگ به عنوان یک شرکت بزرگ الکترونیکی و تولید کننده محصولات خانگی و صنعتی شناخته شد. این شرکت در زمینه تولید تلفن همراه، کامپیوتر، تلویزیون و دستگاه های الکترونیکی دیگر فعالیت می‌کند.

در دهه ۱۹۸۰، سامسونگ به عنوان یک شرکت بزرگ تولید کننده محصولات الکترونیکی و تلفن همراه در بازار جهانی شناخته شد. در این دهه، سامسونگ به طور فزاینده ای در زمینه تولید پردازنده‌های کامپیوتری و حافظه‌های نوری فعالیت کرد.

در دهه ۱۹۹۰، سامسونگ به عنوان یک شرکت بزرگ تولید کننده محصولات الکترونیکی، تلفن همراه و تجهیزات ارتباطی در بازار جهانی شناخته شد. در این دهه، سامسونگ به طور فزاینده ای در زمینه تولید پردازنده‌های کامپیوتری، حافظه‌های نوری و دستگاه های الکترونیکی دیگر فعالیت کرد.

در دهه ۲۰۰۰، سامسونگ به عنوان یک شرکت بزرگ تولید کننده محصولات الکترونیکی، تلفن همراه، تجهیزات ارتباطی و دستگاه های الکترونیکی دیگر در بازار جهانی شناخته شد. در این دهه، سامسونگ به طور فزاینده ای در زمینه تولید پردازنده‌های کامپیوتری، حافظه‌های نوری، تلفن های هوشمند و دستگاه های الکترونیکی دیگر فعالیت کرد.

تعمیر من | نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران با شش ماه ضمانت تعمیرات و استفاده از متخصصین مجرب در زمینه تعمیر و نگهداری

بخوانید  تعمیرات تخصصی مادربرد یا برد اصلی تمام برندهای یخچال های ساید بای ساید

نمایندگی غرب تهران :02144584197

نمایندگی مرکزی :02136841197

ایمیل :info@tamirman.com

درخواست آنلاین سرویسکار و تعمیرکار

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز 2

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار