نمایندگی ال جی|تعمیرات لوازم خانگی ال جی

روزه به روز به تعداد نمایندگی های ال جی در کشور افزوده می شود. به طوری تقریبا در تمام شهرهای ایران نمایندگی ال جی وجود دارد. در صورتی که از لوازم با برند ال جی استفاده می کنید ، می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد و عملکرد آن به نمایندگی های مجاز ال جی با ضمانت نامه ی گلدیران مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اگر شما لوازم با برند ال جی خود را به جای سپردن به نمایندگی به دیگران بسپارید ، امکان بروز مشکلات بیشتر نیز برای لوازم شما وجود دارد. پس برای رفع مشکلات و ایرادات لوازم ال جی خود به نمایندگی ال جی مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات

ضمانت نامه ال جی

هنگامی که شما یک محصول از برند ال جی خریداری می کنید به همراه آن یک ضمانت نامه دریافت می کنید. این گارانتی یا ضمانت نامه بیانگر این می باشد که محصول شما به مدت 18 ماه تضمین شده است و در صورت بروز هرگونه مشکل یا ایراد در کارکرد و عملکرد آن نمایندگی های مجاز ال جی موظف هستند آن را به صورت رایگان تعمیر کنند. هم چنین ال جی امکانی دیگر برای مشتریان خود در نظر گرفته است که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است. امکان جذاب دیگری که ال جی در نظر گرفته است، امکان تمدید دوباره گارانتی یا ضمانت نامه می باشد. در واقع بعد از به اتمام رسیدن مدت زمان گارانتی یا ضمانت نامه شما می توانید مجدد آن را تمدید کنید. البته تمدید دوباره ی ضمانت نامه ی ال جی شرایطی دارد که در صورت دارا بودن این شرایط این امکان برای شما فراهم می شود.

بخوانید  تعمیرات تخصصی مادربرد یا برد اصلی تمام برندهای یخچال های ساید بای ساید

شرکت تعمیر من بیشتر از یک دهه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی فعالیت دارد. شما می توانید با خیال راحت تعمیرات لوازم خانگی خود را به ما بسپارید. تیم ما در طول 24 ساعت آماده ی خدمت رسانی و اطلاع رسانی به شما عزیزان می باشد. هدف ما رضایتمندی 100 درصدی شما است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در این زمینه شما را یاری کنند.

 

مطلب رو چقدر دوست داشتین؟

روی قلب 5 کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز 2

به این نوشته امتیاز بدهید.

درخواست آنلاین سرویسکار